František Max - Krajina s oranicí

Olej na plátně, 60x80 cm, signováno vpravo dole, rám.

1895, Libáň - 1969
Preislerův žák na AVU, na ČVUT studoval u Blažíčka a Liebschera. Maloval zejména krajiny, veduty, pražské uličky a zákoutí. Mnoho samostatných i kolektivních výstav.

1112. Krajina s oranicí
Dražba ukončena:02.06.2014 19:51:33
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:15 101 Kč