František Max - Maltézské náměstí

Olej na kartonu, 42x31 cm, signováno vpravo dole F. Max, rám, pasparta, zaskleno.

1895, Libáň - 1969

Pozn.: Současná majitelka obdržela obraz přímo od autora.

4718. Maltézské náměstí
Dražba ukončena:25.05.2016 22:07:31
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč