František Max - Periferie

Olej na papíře nalepený na desce, 60x88 cm, signováno vpravo dole F. Max, rám.

1895, Libáň - 1969

Pozn.: Rám odřený.

2400. Periferie
Dražba ukončena:28.05.2015 19:46:04
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč