František Max - Pražské panorama

Olej na plátně, 68x98 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Malba místy poškozena - prodřelá a opadaná.

1475. Pražské panorama
Dražba ukončena:24.09.2014 19:33:39
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč