František Max - Pražské panorama

Olej na plátně, 65x107 cm, signováno vpravo dole, rám.

1895, Libáň - 1969

Pozn.: Rám restaurován, malba vyčištěna.

1690. Pražské panorama
Dražba ukončena:27.11.2014 19:05:00
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč