František Max - Pražské panorama

Olej na kartonu, 30x42 cm, signováno vpravo dole Max, rám, zaskleno.

1895, Libáň - 1969

Pozn.: Rám poškozen.

6473. Pražské panorama
Dražba ukončena:30.11.2016 20:48:26
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 200 Kč