František Max - Pražské zákoutí

Olej na kartonu, 45x33 cm, signováno vpravo dole Max 83, rám, zaskleno.

1895, Libáň - 1969

6635. Pražské zákoutí
Dražba ukončena:01.12.2016 20:17:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč