František Max - Pražský motiv

Olej na kartonu, 46x34 cm, signováno vpravo dole F. Max, rám, zaskleno.

1895, Libáň - 1969

5242. Pražský motiv
Dražba ukončena:28.09.2016 18:38:40
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:5 500 Kč