Max Švabinský, Jan Štursa, Karel Vik, Zdeněk Juna, Boris Hanš, Jaroslav Vondráček aj. - Soubor 15 grafických listů převážně z první poloviny 20 stol.

Různé grafické techniky, většina signována, od 7x5 do 15x18 cm, šest paspartováno, ostatní volné listy.

Max Švabinský, Jan Štursa, Karel Vik, Zdeněk Juna, Boris Hanš, Jaroslav Vondráček aj.
11092. Soubor 15 grafických listů převážně z první poloviny 20 stol.
Dražba ukončena:14.06.2017 19:26:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:700 Kč