František Max - Z jarního Petřína

Olej na kartonu, 50x66 cm, signováno vpravo dole F. Max, rám, zaskleno.

1895, Libáň - 1969

Pozn.: Dílo bylo darováno autorem současnému majiteli.

4358. Z jarního Petřína
Dražba ukončena:31.03.2016 18:41:01
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč