František Max

1796. Z Pražského hradu

popis: Olej na plátně, 46x68 cm, signováno vpravo dole Max, rám.

1895, Libáň - 1969

dražba ukončena: 28.01.2015 19:50:26

vyvolávací cena: 2 500 Kč

vydraženo za: 5 000 Kč