František Max - Z Pražského hradu

Olej na plátně, 46x68 cm, signováno vpravo dole Max, rám.

1895, Libáň - 1969

1796. Z Pražského hradu
Dražba ukončena:28.01.2015 19:50:26
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč