Maxim Kopf - Krajina

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50 x 60 cm. Signováno vpravo dole M. Kopf 35. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1892 - 1958
Německý malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč.

42265. Krajina
Dražba ukončena:25.03.2020 21:00:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:32 000 Kč