Maxim Kopf

24997. Přímořská krajina

popis: Olej na kartonu, 60x71 cm. Signováno vpravo dole M. Kopf. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1892-1958
Německý malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč.

dražba ukončena: 28.11.2018 20:00:00

vyvolávací cena: 2 000 Kč

vydraženo za: 95 000 Kč