Maxim Kopf - Tahiti

Olej na plátně, 42x55 cm. Signováno vpravo dole M. Kopf Tahiti. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu štítek. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1892 - 1958
Německý malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč.

29554. Tahiti
Dražba ukončena:27.03.2019 20:27:10
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:40 000 Kč