Maxim Kopf - Tahiti

Olej na plátně, 42x55 cm. Signováno vpravo dole M. Kopf. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1892 - 1958
Německý malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč.

46431. Tahiti
Dražba ukončena:25.06.2020 19:37:56
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:39 000 Kč