Olej na plátně, 45x45 cm. Signováno vpravo dole pod paspartou. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Přiložen písemný posudek PhDr. Ĺubomíra Podušela, Csc.
o autorovi: 1869 - 1962 Slovenský malíř.