Maximilián Kurth

53035. Dívka

popis: Olej na plátně, 45x45 cm. Signováno vpravo dole pod paspartou. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Přiložen písemný posudek PhDr. Ĺubomíra Podušela, Csc.

o autorovi: 1869 - 1962
Slovenský malíř.

dražba ukončena: 26.11.2020 21:20:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 500 Kč