Maxmilián Haushofer - Studie lesa

Kresba, 76x50 cm. Signováno vpravo dole razítkem Max Haushofer 1811 - 66. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír v krajích mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu pozůstalostní razítko.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1811 – 1866
Německý malíř, profesor krajinářské školy na pražské Akademii.

vydraženo posouzeno znalcem
107021. Studie lesa
Dražba ukončena:13.12.2023 22:02:58
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč