Kresba, 76x50 cm. Signováno vpravo dole razítkem Max Haushofer 1811 - 66. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Papír v krajích mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu pozůstalostní razítko.
Nejdelší strana: 85 cm
o autorovi: 1811 – 1866
Německý malíř, profesor krajinářské školy na pražské Akademii.