Menneville et Richard

55442. Dáma s chrty

popis: Mramor, obecný kov, imitace kosti, celková výška 50 cm, celková délka 77 cm. Značeno na podstavci MENNEVILLE et RICHARD.

Pozn.: Mírně poškozeno.

pozn.: Období Art Deco.

zbývá: 41 dnů, 14 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:39:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 800 Kč