Meon Smells - Canal Sewer

Nejdelší strana: 40 cm

Kombinovaná technika- akryl, spray, malba, 30x40 cm. Monogramováno vlevo dole pečetí MS. Datováno vpravo nahoře 25. Nerámováno.

o autorovi: 1986
Narodil se v Praze. Od poloviny 90. let se aktivně věnuje grafitti, které jeho tvorbu výrazně ovlivnilo. Na plátna přenáší svůj charakteristický sprejerský rukopis, jeho barvy jsou velmi syté a výrazné. Ve svých dílech kombinuje různé techniky a ve výsledku působí jeho obrazy velmi kompaktně a těší se velkému zájmu sběratelů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

152176. Canal Sewer
Dražba ukončena:04.01.2026 20:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč