Meon Smells - Click-clack

Kombinovaná technika- akryl, spray, malba, 80x60 cm. Monogramováno vlevo dole M. S. , datováno vpravo nahoře 20. Rámováno.

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

54886. Click-clack
Dražba ukončena:28.01.2021 20:47:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč