Meon Smells

48716. Goffy say- be easy!!!

popis: Kombinovaná technika-spray, akryl, 60x40 cm. Signováno vlevo dole M.S. Nerámováno.

dražba ukončena: 27.08.2020 21:41:55

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 400 Kč