Meon Smells - Grinch

Nejdelší strana: 70 cm

Kombinovaná technika - akryl, spray, malba, 70x70 cm. Monogramováno vlevo dole pečetí MS. Datováno vpravo nahoře 25. Nerámováno.

o autorovi: 1986
Narodil se v Praze. Od poloviny 90. let se aktivně věnuje grafitti, které jeho tvorbu výrazně ovlivnilo. Na plátna přenáší svůj charakteristický sprejerský rukopis, jeho barvy jsou velmi syté a výrazné. Ve svých dílech kombinuje různé techniky a ve výsledku působí jeho obrazy velmi kompaktně a těší se velkému zájmu sběratelů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

151047. Grinch
Dražba ukončena:11.12.2025 21:46:51
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč