Meon Smells - Kobe Bryant

Akryl na plátně, 40x30 cm. Signováno vlevo dole Meon. Nerámováno.

Pozn.: Autor dílo vytvořil již v roce 2018 a dnes tato ikona bohužel již nežije ale ze zdi na budoucího majitele bude shlížet i se všemi jeho životními úspěchy další dekády.

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

48464. Kobe Bryant
Dražba ukončena:26.08.2020 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč