Meon Smells - Nunn in Action

Nejdelší strana: 75 cm

Kombinovaná technika - akryl, spray, malba, 75x55 cm. Monogramováno vlevo dole pečetí MS. Datováno vpravo nahoře 25. Nerámováno.

o autorovi: 1986
Narodil se v Praze. Od poloviny 90. let se aktivně věnuje grafitti, které jeho tvorbu výrazně ovlivnilo. Na plátna přenáší svůj charakteristický sprejerský rukopis, jeho barvy jsou velmi syté a výrazné. Ve svých dílech kombinuje různé techniky a ve výsledku působí jeho obrazy velmi kompaktně a těší se velkému zájmu sběratelů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

152556. Nunn in Action
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 20:35:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 000 Kč