Meon Smells - Shark bomb

Kombinovaná technika- akryl, spray, malba, 80x60 cm. Monogramováno vlevo dole M. S., datováno vpravo nahoře 20. Rámováno.

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

54726. Shark bomb
Dražba ukončena:27.01.2021 21:09:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč