Meon Smells - Stay puft

Kombinovaná technika, 40x30 cm. Signováno vlevo dole Meon. Nerámováno.

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

47416. Stay puft
Dražba ukončena:30.07.2020 19:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč