Meon Smells - Superman

Kombinovaná technika- akryl, spray, malba, 100x50 cm. Monogramováno vlevo dole M.S., datováno vpravo nahoře 20. Nerámováno.

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

54843. Superman
Dražba ukončena:28.01.2021 20:10:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč