MgA. Tomáš Vavříček

54612. Abstrakce - VELKÝ FORMÁT

popis: Kombinovaná technika, 100x70 cm. Signováno vpravo dole Vavříček 18. Rám, galerijní sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

zbývá: 9 dnů, 20 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:12:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 600 Kč