MgA. Tomáš Vavříček

304943. Ďáblova tvář

popis: Kombinovaná technika, 30x20 cm. Signováno vlevo dole Vavříček 09. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

dražba ukončena: 25.05.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč