MgA. Tomáš Vavříček - Europa - VELKÝ FORMÁT

Kombinovaná technika, 100x70 cm. Signováno vlevo dole Vavříček 18. Nerámováno.

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

57228. Europa - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:31.03.2021 20:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč