MgA. Tomáš Vavříček - Malá abstrakce - VELKÝ FORMÁT

Kombinovaná technika, 100x70 cm. Signováno vlevo dole Vavříček 18. Rám, galerijní sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

54686. Malá abstrakce - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:27.01.2021 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč