MgA. Tomáš Vavříček

54686. Malá abstrakce - VELKÝ FORMÁT

popis: Kombinovaná technika, 100x70 cm. Signováno vlevo dole Vavříček 18. Rám, galerijní sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

dražba ukončena: 27.01.2021 20:26:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 900 Kč