MgA. Tomáš Vavříček - Ranní touha

Kombinovaná technika, 100x100 cm. Signováno vlevo nahoře Vavříček 18. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

63689. Ranní touha
Dražba ukončena:26.08.2021 21:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč