Michael Rittstein - Midas VII - VIII

Litografie, dohromady: 41x29 cm, signovány vpravo dole M. Rittstein, volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

55180. Midas VII - VIII
Dražba ukončena:13.01.2021 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč