Michael Rittstein - Midas VII., VIII.

Litografie, 40x30 cm. Číslováno 85/100. Signováno vpravo dole tužkou M. Rittstein. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

52579. Midas VII., VIII.
Dražba ukončena:12.11.2020 21:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč