Michael Rittstein - Na jaře hrává kapela Brutus na koupališti v Hlubokém

Barevná litografie, 81x55 cm. Limitovaná edice 24/50. Signováno vpravo dole M. Rittstein 2015. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

47964. Na jaře hrává kapela Brutus na koupališti v Hlubokém
Dražba ukončena:16.09.2020 20:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč