Michael Rittstein

42904. Ošklivé kačátko

popis: Litografie 39/100, 40x30 cm. Signováno vpravo dole tužkou M.Rittstein. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

zbývá: 15 dnů, 18 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:50:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč