Michael Rittstein

47890. Poslední drink

popis: Barevná litografie, 55x76 cm. Limitovaná edice 20/60. Signováno vpravo dole M. Rittstein. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

zbývá: 35 dnů, 5 hodin

konec dražby: 16.09.2020 19:26:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč