Michael Rittstein - Poslední drink

Barevná litografie, 55x76 cm. Limitovaná edice 20/60. Signováno vpravo dole M. Rittstein. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

47890. Poslední drink
Dražba ukončena:16.09.2020 19:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč