Michael Rittstein - Spánek & Tu a tam, opus 80 (Mídas VII-VIII)

Litografie, 42x30 cm. 16/100. Signováno vpravo dole M. Rittstein 85. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

37452. Spánek & Tu a tam, opus 80 (Mídas VII-VIII)
Dražba ukončena:14.11.2019 20:29:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 06.11.2019 13:41:02 4469