Michael Rittstein

52321. Tu a tam

popis: Litografie, 3/100, 42x28 cm. Signováno vpravo dole M. Rittstein 85. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

dražba ukončena: 11.11.2020 21:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč