Michael Rittstein - Tu a tam

Barevné litografie, obě 35/100. 42x28 cm. Signovány vpravo dole M. Rittstein. Volný list.

Pozn.: Dvě litografie na jednom papíře.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

59623. Tu a tam
Dražba ukončena:13.05.2021 21:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč