Michael Rittstein - Tu a tam, opus 85

Litografie, obě 39/100. 42x28 cm. Signovány vpravo dole M.Rittstein. Volný list.

Pozn.: 2 litografie na jednom papíře.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

43073. Tu a tam, opus 85
Dražba ukončena:16.04.2020 19:21:49
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 900 Kč