Michael Rittstein - Tu a tam, opus 85

Barevné litografie, obě26/100. 42x28 cm. Signovány vpravo dole M.Rittstein. Volný list.

Pozn.: Dvě litografie na jednom papíře.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

48076. Tu a tam, opus 85
Dražba ukončena:17.09.2020 19:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč