Michael Rittstein - Tu a tam, opus 85

Barevné litografie, obě 26/100. 42x28 cm. Signovány vpravo dole M.Rittstein. Volný list.

Pozn.: Dvě litografie na jednom papíře.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

55393. Tu a tam, opus 85
Dražba ukončena:14.01.2021 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč