Michael Rittstein - Tu a tam, opus 85 (Mídas)

Barevná litografie, 44x28 cm. Signováno tužkou vpravo dole M. Rittstein. Číslováno 45/200. Volný list.

Nejdelší strana: 44 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

101961. Tu a tam, opus 85 (Mídas)
Dražba ukončena:17.09.2023 21:14:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč