Michael Rittstein - Vražedné chapadlo a Výbuch

Litografie, obě 20x28 cm. Dvě práce na jednom listu. Obě signovány vpravo dole tužkou M. Rittstein 85. Volné listy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

44609. Vražedné chapadlo a Výbuch
Dražba ukončena:14.05.2020 20:19:50
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč