Michael Rittstein - Zákusek & Brácha, opus 81 (Mídas V-VI)

Litografie, 42x30 cm. 16/100. Signováno vpravo dole M. Rittstein 85. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

37421. Zákusek & Brácha, opus 81 (Mídas V-VI)
Dražba ukončena:14.11.2019 19:58:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč