Michael Rittstein - Zákusek a brácha

Litografie, 42x30cm. Signováno vpravo dole M. Rittstein 85. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

47036. Zákusek a brácha
Dražba ukončena:15.07.2020 21:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč