Michael Rittstein - Ženský akt s jelenem

Litografie, 71x50 cm. Signováno vpravo dole M. Rittstein 2011. Limitovaná edice 45/50. Rám, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

48125. Ženský akt s jelenem
Dražba ukončena:17.09.2020 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč