Michail Petrovič Zavistovsky - Potok v lese

Olej na kartonu, 35 x 45 cm, rámováno pod sklem, signováno vpravo dole. Rám poškozen. Od téhož autora pocházejí pravděpodobně i obrazy pod číslem katalogu 232 a 233.

234. Potok v lese
Dražba ukončena:27.02.2013 21:50:00
Vyvolávací cena:2 300 Kč
vydraženo za:3 100 Kč