Kombinovaná technika na plátně, 100x100 cm, Signováno zezadu Michal Bauer 2022. Nerámováno.
Pozn.: Přiložen katalog z výstavy.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: Malíř. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a na VŠUP v Praze. Umělecky se vyjadřuje abstraktními obrazy, monochromně a se střídmou geometrií a hlubokou strukturou.