Michal Bauer - Vertikální kotouč

Kombinovaná technika na plátně, 100x100 cm, Signováno zezadu Michal Bauer 2022. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen katalog z výstavy.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: Malíř. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a na VŠUP v Praze. Umělecky se vyjadřuje abstraktními obrazy, monochromně a se střídmou geometrií a hlubokou strukturou.

velký formát
Michal Bauer
152592. Vertikální kotouč
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 21:11:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:16 000 Kč